Ландшафтний дизайн

Головна » Ландшафтний дизайн   
     Благоустрій території - це комплекс заходів, які дозволяють поліпшити стан екології приватної або міської ділянки, а також додати йому завершений, естетически привабливий зовнішній вигляд.
       Все більшою популярністю користуються, створені на невеликих територіях, композиції з різних елементів ландшафту. Гірські пейзажі з водним потоком, зелені галявинки з екзотичними квітами, купи яскраво квітучих або декоративно-листяних дерев і чагарників, оригінальних клумб, вертикальне озеленення будинків і малих архітектурних форм.
    Газон - важливий елемент ландшафтного дизайну. Важко уявити собі сад, в якому не було б трав’яного газону. Доглянута зелена галявина в додає престижності всьому саду, будинку і власнику. Газон є фоном, що зв'язує між собою всі частини саду, це також шляхетна оправа для доріжок, квітників, альтанок, будинків, водойм. Крім того, газон покращує мікроклімат ділянки, гасить вібрації та шуми, поглинає пил, є майданчиком для відпочинку і т.д.  
    
 
       
 
     
 
  Протягом століть людей приваблювала, притягували водна стихія. Багато століть тому рівнинний краєвид річкової долини в Вавилоні перетворився у прекрасні висячі сади Семіраміди. І кожен ярус саду прикрашали фонтани з вируючою, падаючою каскадами водою. Чудом здавалися дзюркіт води, тінь і прохолода серед дерев. А за часів Ренесансу особливої популярності набуває декоративна та ландшафтна водойма. Їх розміщували так, щоб підкреслити архітектурні особливості замків, створити гру світла й тіні. В цей період основною метою створення басейнів та штучних водойм було створення заспокійливої обстановки.  Власне, ідея ця застосовується і сьогодні, а яскравим її втіленням в ландшафтрому дизайні є штучні водойми створені з ідеєю та підкреслені і яскраво виділені рослинністю.
  
    Альпійська гірка - це ділянка саду з штучним спорудженням з каміння і рослин високогірної флори. Цей улюблений багатьма елемент ландшафтного дизайну бере свій початок і назву високо в горах, де в кам’яних ущелинах поселяються рослини, що вражають різноманітністю форм і забарвленням кольорів.

Струмок являє собою неширокий потік води, що має звивисте русло. Щоб створити його, зовсім необов'язково мати ділянку на схилі і багато місця. На рівній горизонтальній поверхні зазвичай влаштовують потік рівнинного типу, що має дуже звивисте русло.

 


Новини

    01.04.2020
    Засідання атестаційної комісії

    31 березня в закладі ...